1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

д-р Серкан Айгън

Дискусия в 'Лечение в Турция', започната от THI, 15 Дек 2016.

  1. THI

    THI

    Член от:
    11 Яну 2016
    Постове:
    6
    Харесвания:
    0
    Здравейте,

    От скоро се заинтересувах за тези процедури присаждане на собствена коса.
    По- точно ме интересува информация дали имате и отзиви за клиниката на
    д-р Серкан Айгън ?
     
  2. TenderX

    Член от:
    10 Фев 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    1
    Това което знам за клиниката на въпросният доктор, е че първо този доктор изобщо не прави операции, а само консултации, имай го в предвид! и също местни екипи от техници както ги наричат оперират, т.е.операциите са без доктор, в един ден взимат наведнъж най-малко 5 човека, контингета почти и само е от арабските страни, ужасна картина ( нормално те какво могат да разбират от лекари, здравеопазване и т.н. ). Не мога да кажа нищо хубаво, ниско качество на работа, не препоръчвам.
     
  3. Grinch

    Член от:
    22 Мар 2016
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    То как и какво да препоръчваш, клиника, която носи името на доктор, които не извършва трансплантация на коса, най- много да си поговорите само, да ти очертае главата и това. Всеизвестно е , че има Екипи и всичко те правят, а как го правят и какво правят по- добре да не си представяте. Хората пишат и в бг и в чужбина какво меле е клиниката и доктора самозванец. Един здравомислещ надали , ще се подложи на такава операция при този лекар.
    Това е един пример, повече няма какво да се каже, хората даже видео са направили, за да видят всички истината х

    http://www.hairrestorationnetwork.c...g-doing-fue-transplant-dr-serkan-aygin-2.html
     
  4. Дечев

    Член от:
    7 Авг 2018
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    За тази клиника и аз дочух много лоши работи, без думи......
     

Сподели Страницата