1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Диета и ходене на фитнес, но не мога да отслабна

Дискусия в 'Спорт и фитнес', започната от Monday, 25 Май 2017.

  1. Monday

    Член от:
    24 Май 2017
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Надявам се, че може да помогнете. Имам нужда да отслабна, тъй като съм доста дебела и отпусната и не се харесвам въобще.
    От два месеца ходя на фитнес 3 пъти в седмицата за един час и се опитвам да приемам повече от 1200 калории на ден. Не съм изгубила нито един килограм, къде греша. Трябва да отслабна и мисля за това през цялото време.
    Може ли някой да помогне? Моля, кажете ми какво да направя.
     
  2. Sonia

    Член от:
    17 Ное 2016
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Продължавай да ходиш на фитнес и не се отказвай, трябва постоянство ако искаш да имаш някакъв ефект, постепенно метаболизма ще се усили и ще започнеш да виждаш ефекта. Тези килограмо колко време са трупани, а искаме за съвсем кратко време да се стопят.
     
  3. CupaLi

    Член от:
    2 Фев 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Имах същият проблем.
    3 пъти седмично тренировки, опитвах се да ям колкото се може по-малко калории, но странно не помогна :(
    Но бях решена да отслабна, затова отидох на диетолог. И започнах протеинова диета.
    Вече съм на 1 месец и вече загубих няколко килограма.

    Ще се придържам към диетата и се надявам да постигна идеалното си тегло.Дано да съм била от полза :)
     
  4. Debb

    Член от:
    7 Апр 2018
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Привет момичета:)
    Искам да ви кажа от личен опит , не се отчавайте, свалят се килограми, опитайте със зумба тренировки, нещо уникално, танци, фитнес , потене, доста калории се губят и със постоянство килограмите също. Успех;)
     

Сподели Страницата