1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

лечение в турция мнения

Дискусия в 'Лечение в Турция', започната от DoctoR, 11 Май 2017.

1. DoctoR

DoctoR Administrator
    Екип ZdravenForum

Член от:
    9 Май 2017
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Тук може да споделяте мнението си лечение в турция, лекари в турция, клиники в турция. Също така може да давате своите препоръки, всяко мнение ще бъдат в помощ на всички нуждаещи се от информация.

2. elkanov

Член от:
    10 Май 2017
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Оперирах се в Истанбул и мога да кажа само хубави неща за лекарите, отношението към теб, техниката с която разполагат и най- важното имах резултат от лечението, без да имах някакви усложнения.
    За съжаление нашето здравеопазване е години назад.

3. SergeiPopov

Член от:
    20 Май 2017
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Имам въпрос за лечение в Турция използвали кибер нож. В кои болници е това.

4. Zornnii

Член от:
    14 Ное 2016
    Постове:
    13
    Харесвания:
    0
    И цените също са по- добри. Обслужване, цена е в много добро съотношение.

5. Marcelo

Член от:
    7 Юни 2017
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте на сина ми му направиха в Истанбул операция на очите. Много останахме впечатлени, най- важното , че го оправиха и вече вижда добре.

6. Veskoo

Член от:
    22 Апр 2017
    Постове:
    5
    Харесвания:
    0
    На баща ми в Истанбул успешно му извършиха трансплантация на бъбрека.

7. travel17

Член от:
    12 Авг 2016
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Хора имам нужда от лечение на ортопедичен проблем. Съвети и препоръки за лекари.

8. Арсен

Член от:
    14 Мар 2017
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Мой приятел беше ходил да се лекува в Истанбул и остане доволен и впечатлен.
    На мен ми се наложи поради очни проблеми да си направя опреция - имах катаракта и глаукома. Страхувах да се оперирам в някокоя от Софийските клиники тъй като самите доктори чувствах, че не бяха сигурни да ме оперират и признават че все още не са усвоили методите на работа с най-новите медицински технологии и нямат такава налична техника.
    След като се оперирах в Истанбул разбрах с каква качествена апратура и нови методи работят, след няколко дни след операцията зрението ми се възстанови, а седмици по-късно, резултатите ми бяха много добри.
    Желая здраве на всички :)

9. Velvet

Член от:
    28 Май 2016
    Постове:
    2
    Харесвания:
    1
    Ходих да си правя зъбите си миналата година в турска клиника. Зъболечението е по-добро от нашето - напълно различно оборудване, всичко е компютъризирано.
    А цените , по-евтино отколкото в нашенските клиники. Бях със сериозен проблем - страхувах се, че няколко зъба ще бъдат отстранени. Кариесът се развиваше под венците, навън не се виждаше, затова нямаше и симптоми. И когато вече имах постоянни болки беше твърде късно. В Турция зъболекарят успя да излекува и в същото време максимално колкото може да запази зъбите ми - и се възстановиха, и станаха по-добре от преди и изглеждат по- добре. Вече мога да се усмихвам без да се притеснявам.

roh хареса това.
  10. Exotox

Член от:
    4 Юни 2017
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Братовчедката има рак на щитовидната жлеза. Досега в начален етап. всички седим и търсим добра клиника. Може да посъветвате нещо? Цената не е от значение.

11. roh

roh

Член от:
    1 Мар 2021
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Може ли да напишите къде точно правихте лечението?

12. Velvet

Член от:
    28 Май 2016
    Постове:
    2
    Харесвания:
    1
    Да разбира се доктора се казва Hicabi Kalabay /надявам се правилно го написах:rolleyes: работи в истанбул.
    Той ми оправи зъбите, много добре работи.

13. PronWe

Член от:
    6 Юни 2017
    Постове:
    3
    Харесвания:
    1
    Здравейте
    Някой може ли да каже как стоят нещата в Турция, може ли да се пътува, имаме спешна нужда от добър очен хирург, моля да дадете насоки!

14. TenderX

Член от:
    10 Фев 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    1
    Здравейте, може да се пътува, ние преди месец ходихме до там. Търсете доцент Пашаоглу, има много добри отзиви за него.

PronWe хареса това.
  15. PronWe

Член от:
    6 Юни 2017
    Постове:
    3
    Харесвания:
    1
    Мерси много, да не бъркам намерих ето този доктор Doc.Dr Ercan Pasaoglu , за него става въпрос нали?!

TenderX хареса това.
  16. TenderX

Член от:
    10 Фев 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    1
    Да за него става въпрос, до колкто знам има бъларски телефон за контакт с него, Успех....

Сподели Страницата