1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Six Pack Vaser lipo мнения

Дискусия в 'Естетика', започната от Fredi, 15 Май 2020.

1. Fredi

Член от:
    19 Сеп 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Здрасти на всички. Аз съм на 37, спортувам и изпробвах всякакви диети, добавки и тренировки. Правя всичко възможно за да имам мускулест стегнат корем, но не се получава. Мисля си за липосукция six pack vaser lipo и веднъж завинаги да забравя за тоз корем. Бих се радвал да се изкажете по въпроса.

Благодаря

2. Treend

Член от:
    7 Юни 2016
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    • И аз се интересувам, отдавна си мечтая за релефен корем:cool::)

3. Qvko

Член от:
    20 Май 2018
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Възможно ли е товаo_Oo_O.....как става?!

4. Fredi

Член от:
    19 Сеп 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Прави се специална щадяща липосукция и се махат мазнините около коремните мускули и така изпъкват и се получава ефект релефен корем. Виждал съм снимки пред и след, наистина изглежда многооо добре:)

5. Social

Член от:
    28 Авг 2017
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Еййй най- накрая,:D без да си мръднеш пръста и без никакви упражнение ще се сдобиеш с мускулесто тяло:D

6. Troyan

Член от:
    3 Мар 2013
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    То е само за корем, в другите части , ако не тренираш как ще се подържаш??

7. Dan.fena

Член от:
    29 Сеп 2020
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте
    Аз ходих в Истанбул, добра цена ми дадоха, доктора си разбира от работата, всичко си е на ниво, какво да ви кажа, а резултата повече от перфектно. Малко ме болеше първите дни от липосукцията, пих обезболяващи, нищо особено. Мъже сме, от болката няма да бягаме.

8. Hul_ter

Член от:
    29 Яну 2020
    Постове:
    2
    Харесвания:
    2
    Здрасти. Преди няколко седмица си правих такав процедура. Ползвах услугите на МеdicEste, пътувах до Истанбул. Все още не тренирам, така че прекарвам повече време на компютъра. Аз съм на 34 и бях 98 кг преди операцията. При диети корема ми беше донякъде стегнат, но щом се отпусна малко и веднага ми се лепва всичко на корема. Все още съм леко подут, но разликата е много забележима, особено отстрани. Най- накрая да имам добре изглеждащ корем, без да правя постояни диети. Доктора се казва Guler, излезна ми 3300 евро.

Fredi хареса това.
  9. Fredi

Член от:
    19 Сеп 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0

Супер звучи и цената е доста добра. Някакви координати може ли, от почти година търся и искам да го направя най- накрая:)

10. Hul_ter

Член от:
    29 Яну 2020
    Постове:
    2
    Харесвания:
    2
    Незнам дали не е проблем да давам тук координати, да не кажат че правя реклама. Ето сайта https://www.mediceste.com/
    Хайде успех.

Fredi хареса това.
  11. Fredi

Член от:
    19 Сеп 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Мерси ако имам въпроси ще те питам....

Сподели Страницата